ДСНС отримала 8 автомобілів від міжнародних благодійників

clock
26.10.2023 14:15

Державна служба України з надзвичайних ситуацій отримала 8 транспортних засобів у рамках міжнародної технічної допомоги від Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії за співпраці з Фондом «Партнерство за сильну Україну».

Участь в офіційній церемонії передачі автівок взяли т.в.о. директора Департаменту матеріального-технічного забезпечення та логістики ДСНС Віктор Ліканов та директор компоненту раннього відновлення Фонду «Партнерство за сильну Україну» Джеймс Феннел.

Зокрема, на потреби ДСНС передано три вантажівки з гідробортом, два вантажні мікроавтобуси, два пікапи та одне авто Toyota Land Cruiser.

Машини надалі будуть відправлені рятувальникам із Запорізької, Сумської, Полтавської, Донецької, Херсонської та Одеської областей.

Довідково. Створення Міжнародного фонду «Партнерство за сильну Україну» було ініційоване Великою Британією у лютому 2022 року. До роботи Фонду приєднались також Канада, Швеція, Швейцарія та США.

У рамках співпраці з Фондом Державна служба України з надзвичайних ситуацій упродовж 2022-2023 рр. вже отримала рятувальні човни, гідравлічне обладнання, пристрої для пошуку людей на завалах, газоаналізатори, генератори, мультикоптери та інше обладнання.

Схожі матеріали