Контраст
Шрифт

ДСНС отримала понад 100 дронів від Благодійного фонду "Разом для України"

clock
26.03.2023 19:25

Днями рятувальники отримали 109 безпілотних літальних апаратів для потреб підрозділів ДСНС від Благодійного фонду “Разом для України”.


Це стало можливим в рамках реалізації Плану спільних дій відповідно до Меморандуму про співпрацю між ДСНС та Фондом, підписаним у листопаді 2022 року.


Голова Служби Сергій Крук зауважив, що активне використання дронів свідчить про те, що вони не лише суттєво допомагають у роботі підрозділів ДСНС, а й подекуди змінювати хід війни.


"На сьогодні ДСНС активно впроваджує практику використання дронів у своїй діяльності. Як під час ліквідації наслідків бойових дій, так і у своїй повсякденній роботі: для моніторингу пожежної обстановки, безпечного обстеження території після знищення особливо небезпечних боєприпасів", - зазначив Сергій Крук.


Він подякував представникам БФ "Разом для України" і зауважив, що вже найближчим часом отримані безпілотні літальні апарати будуть передані на місця, зокрема для потреб піротехнічних розрахунків ДСНС.


Довідково: Благодійним Фондом “Разом для України” передано для потреб ДСНС дрони PARROT ANAFI FPV та Skydio S2+. Також благодійники в рамках зустрічі передали тактичний одяг для рятувальників.

 

 

Схожі матеріали