Герої без зброї: рятувальники отримали нагороди та заохочення від керівництва ДСНС України та Міністерства внутрішніх справ

clock
21.05.2022 12:58

Цього тижня з робочим візитом Голова ДСНС України Сергій Крук та Перший заступник Голови Максим Грицаєнко відвідали територіальні підрозділи Служби та зустрілися з особовим складом, який виконує завдання за призначенням у надважких умовах ведення бойових дій. Харківщина, Донеччина, Запоріжжя, Миколаївщина, Одещина, Кропивницький та Дніпропетровщина - тут рятувальники працюють під постійною загрозою обстрілів, під обстрілами, в умовах окупації та на межі можливостей.

Зокрема, 19 травня міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та Голова ДСНС Сергій Крук відвідали Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування на Харківщині та населені пункти Харківської області, які знаходяться під обороною ЗСУ, військовослужбовців Національної гвардії, Державної прикордонної служби, офіцерів Національної поліції та рятувальників ДСНС. Вони відзначили внесок кожного з присутніх у захисті суверенітету та Незалежності України.

Цього ж дня Сергій Крук відзначив відомчими нагородами і рятувальників запорізького гарнізону, які виявили героїзм та мужність під час рятування життя людей, гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених бойовими діями. 

20 травня очільник ДСНС відвідав міста Покровськ та Краматорськ, де зустрівся з рятувальниками, що несуть тут службу. Окремо оглянув роботу піротехнічних та інженерних підрозділів. Ознайомився на місці з оперативною обстановкою та потребами людей. Разом з керівником обласної військової адміністрації Донеччини Павлом Кириленко та керівником Головного управління Національної поліції у Донецькій області Русланом Осипенко відвідали обласний оперативний штаб ГУНП.

Голова ДСНС Сергій Крук, перебуваючи на Кіровоградщині, скоординував вдосконалення системи управління оперативно-координаційних центрів з урахуванням особливостей регіону, поспілкувався із особовим складом бойових караулів стосовно завдань військового часу.

У свою чергу Перший заступник Голови ДСНС Максим Грицаєнко вручив нагороди та відзначив особовий склад Миколаївської та Одеської областей. 

Водночас, заступник Голови ДСНС України Дмитро  Бондар нагородив осіб рядового і начальницького складу Головного Управління ДСНС України у Київській, Луганській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано - Франківській областей, перший та другий Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України, які залучалися до робіт з розмінування звільнених населених пунктів Київщини.

Ми вітаємо колег із заслуженими відзнаками та підтримуємо кожного рятувальника і рятувальницю, які попри важкі умови працюють на благо українського народу, наближають перемогу і мир в Україні!

Схожі матеріали