Контраст
Шрифт

Голова ДСНС України нагородив працівників Гідрометеорологічної служби з нагоди Всесвітнього метеорологічного дня

clock
21.03.2023 17:48

21 березня Голова ДСНС України Сергій Крук зустрівся із керівниками Управління гідрометеорології, Українського гідрометеорологічного центру та гідрометеорологічного інституту, а також працівниками Гідрометслужби з нагоди відзначення Всесвітнього метеорологічного дня та Всесвітнього дня водних ресурсів.  

Очільник ДСНС подякував колективам за роботу: «Дякую вам, що зберігаєте традиції також важливої і потрібної для нашої країни служби». 

На сьогодні Гідрометслужба налічує більше чотирьох тисяч працівників і є найбільш загальновизнаною та затребуваною службою. Вона займається вивченням природних явищ і спостереженнями за ними, прогнозує погоду та попереджає про небезпечні та стихійні явища погоди, відіграє  важливу роль у діяльності органів влади, агропромислового комплексу, є одним із вагомих важелів у питаннях безпеки країни, в тому числі захисту населення та суб’єктів галузей економіки від впливу несприятливих погодних умов і стихійних гідрометеорологічних явищ.

З початку повномасштабного вторгнення з боку російської федерації, її працівники  продовжують добросовісно виконувати покладені на них завдання та функції. Разом з тим, зусилля ДСНС, Українського гідрометеорологічного центру, регіональних та обласних центрів з гідрометеорології нині зосереджуються на плануванні та реалізації заходів з оснащення і переоснащення національної гідрометеорологічної служби. 

Так, гідрометеорологічні організації почали отримувати від країн-партнерів у рамках гуманітарної допомоги сучасне гідрометеорологічне обладнання, проводяться зустрічі та перемовини з вітчизняними та іноземними виробниками гідрометеорологічного обладнання щодо можливості розробки нової та постачання сучасної технічної і технологічної гідрометеорологічної продукції, аби структура розвивалася та отримувала нові можливості для виконання своїх функцій на благо країни.

 

Схожі матеріали