Контраст
Шрифт

Як не допустити отруєння чадним газом – нагадували рятувальники мешканцям Ужгорода

clock
25.01.2023 15:15

Коли електрика стала справжньою розкішшю, у справі обігріву помешкання на перший план виходять твердопаливні котли. Але й ризик чималий – найменше нехтування правилами безпеки може призвести до отруєння чадним газом. Тож рятувальники не втомлюються проводити пожежно-профілактичні відпрацювання, нагадуючи людям основні рекомендації щодо опалення власних домівок. 25 січня черговий такий захід відбувся в обласному центрі Закарпаття.

Фахівці ДСНС спільно з правоохоронцями та соцпрацівниками пройшлися вулицями Ужанською, Богатирською, Козацькою, Донською та Львівською, поспілкувавшись із громадянами. Зокрема, людей переконували ретельно стежити на справністю котлів, регулярно очищати димарі від сажі, не розпалювати печі легкозаймистими рідинами й не ставити на них одяг чи інші горючі предмети.

У будівлях осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, було встановлено димові сповіщувачі, отримані завдяки Програмі транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства і партнерства. Ці датчики реагують на виділення у приміщенні чадного газу, тож у разі виникнення пожежі вони одразу ж сповістять господарів про небезпеку.

Схожі матеріали