Контраст
Шрифт

Івано-Франківська область: Делегація Канадської провінції Альберта відвідала рятувальників Прикарпаття

clock
15.08.2022 17:08

15 серпня Івано-Франківськ з робочим візитом відвідала делегація з Канадської провінції Альберта, Кевін Ройл - Проєктний директор канадської некомерційної організації «Допомога пожежним України» ( Firefighter Aid Ukraine) та Віталій Мілентьєв – Президент Альбертсько-Української Комерційної Палати.

Організація «Допомога пожежникам України» майже 10 років співпрацює з Державною службою з надзвичайних ситуацій України та неурядовими організаціями, будуючи міцні взаємовідносини не тільки в  Івано-Франківську, але і в інших містах України. На сьогодні організацією в Україну доставлено понад 104 тонни  рятувальної та медичної допомоги.

О 9 годині представники делегації разом з особовим складом ГУ ДСНС вшанували хвилиною мовчання всіх,хто віддав своє життя за Україну. Пізніше відбулася зустріч з Головою Івано-Франківської ОВА- Світланою Онищук ,яка підкреслила важливість співпраці з міжнародними партнерами у важкий для України час”. Ми надзвичайно вдячні канадським організаціям «Допомога пожежникам України» та Торгово-промисловій палаті Альберта-Україна за постійну допомогу ”-зазначила Світлана Онищук.  В свою чергу начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький подякував представникам делегації за багаторічну допомогу,як рятувальникам,так і народу України у боротьбі з агресором. Також Володимир Володимирович наголосив,що у період війни важливо не зупиняти спільні проєкти, а навпаки, розширювати та продовжувати їх реалізацію задля найшвидшої перемоги.

Також відбулося вручення гуманітарної  допомоги рятувальникам Прикарпаття  ,а саме:обладнання та спорядження  для порятунку людей з-під завалів будівель, внаслідок дорожньо-транспортних пригод та  дасть змогу піднімати великі будівельні конструкції, транспортні засоби, розрізати їх і діставати потерпілих. Також отримано обладнання, яке допоможе надавати допомогу на висоті, скелелазне спорядження, яке стане в нагоді у гірській місцевості. 

 Також обговорено  реалізацію пілотного проєкту із 5-ти навчальних програм для українських підрозділів надзвичайних ситуацій їх канадськими колегами за різними напрямками. 

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Схожі матеріали