Контраст
Шрифт

Івано-Франківська область: маленьке свято для маленьких українців

clock
12.05.2022 11:54

Діти - це найдорожче, і ми, дорослі, повинні робити все необхідне щоб вберегти та захистити наших дітей. Сьогодні працівники Служби порятунку завітали до Долинського обласного центру соціальної підтримки сімей та дітей «Теплий дім», де перебувають діти-сироти, діти-позбавлені батьківського піклування, а також діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі діти з Донецької області.

Рятувальники провели малятам цікавий пізнавальний захід, під час якого нагадали їм правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись щоб уникнути біди. Зокрема, розповіли про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, та до яких трагічних наслідків можуть призвести пожежі.

Вогнеборці пояснили дітям, що при виникненні пожежі важливо якнайшвидше виходити з приміщення та у жодному разі не ховатися у шафи, під ліжка. Під час зустрічі малечу ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та пожежно-технічним обладнанням. Показали одяг та спорядження рятувальника, в якому він виїжджає на ліквідацію пожеж та різних надзвичайних ситуацій.

Окрім того, кожен бажаючий мав змогу побувати в пожежному автомобілі, ліквідувати умовну пожежу. Веселі, щасливі та вражені справжніми рятувальниками, дітлахи довго не хотіли їх відпускати.

Наприкінці заходу працівники Служби порятунку вручили дітям кольорові кульки. Такі цікаві зустрічі дітей з рятувальниками є надзвичайно корисними та повчальними. Емоції, які видавали діти були неймовірні, і ми, рятувальники, щиро раді, що внесли невеличку долю позитиву в життя маленьких крихіток.

 

Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області

Схожі матеріали