Контраст
Шрифт

Івано-Франківська область: На Прикарпатті стартувала друга зміна у Літній школі безпеки життєдіяльності “Нове покоління”.

clock
23.06.2022 09:16

Літня школа безпеки життєдіяльності “Нове покоління” стала дуже цікавою та популярною серед дітей і по завершенні першої зміни одразу 22 червня на базі Центру безпеки життєдіяльності села Лани Дубівецької територіальної громади стартувала друга зміна у Літній школі, яка буде тривати шість днів у формі табору. Сімдесят дітей з числа внутрішньо-переміщених та соціально-незахищених сімей, а також діти рятувальників з Донеччини, які тимчасово проживають на Прикарпатті проведуть шість цікавих, насичених, а головне корисних днів.
             

Основним завданням Школи є підвищення рівня обізнаності дітей у формуванні культури безпечної життєдіяльності. І уже у перший день заїзду, діти змогли навчитися правил поводження з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, побачити ці предмети, та навіть знаходити їх на імпровізованому майданчику. Також діти навчилися надавати домедичну допомогу, та першу допомогу при пораненнях, накладати різного роду пов’язки. Також увагу дітей рятувальники зосередили на правилах пожежної безпеки у побуті та відпрацювали дії при пожежі в квартирі. Також дітям рятувальники наголосили на правилах поводження біля водойм та у лісі.

А вже завтра всі учасники Літньої школи безпеки життєдіяльності вирушать на цікаву, а головне пізнавальну екскурсію де на практиці продемонструють закріплений матеріал з орієнтування у гірській місцевості за допомогою топографічних карт.

Ввечері діток чекає справжнє табірне життя: дискотеки, квести та цікаві майстер-класи. 
Рятувальники роблять все можливе, щоб підтримати дітей у такий непростий час, огорнути турботою, а головне підготувати до всіх викликів сьогодення.

ФОТОАЛЬБОМ

Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області