Контраст
Шрифт

Колеги з Канади відвідали з робочим візитом львівських рятувальників

clock
15.08.2022 16:58

14 серпня на Львівщину з робочим візитом завітали керівник канадської організації «Firefighter Aid Ukraine» міста Едмонтон Кевін Роял та президент Альбертсько-Української комерційної палати Віталій Мілентьєв. 

Під час зустрічі із керівництвом Головного управління ДСНС України у Львівській області гості ознайомилися із роботою оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру, функціями, які він виконує та процесом моніторингу інформації щодо виникнення надзвичайних подій в області. 

Основною метою візиту канадських колег було вивчення існуючої потреби в захисному обмундируванні та обладнанні для роботи рятувальників, а також обговорення подальшої організацію процесу збору та доставки гуманітарної допомоги до України. Особливий акцент під час зустрічі був зосереджений на підготовці до осінньо-зимового періоду й готовності рятувальників виконувати свої роботи в умовах бойових дій за низьких температур, зокрема, й допомоги цивільному населенню. 

Зазначимо, що Канада активно підтримувала вогнеборців в часі до війни, й продовжує це робити зараз. Зокрема, співпраця між Львівщиною та канадською організацією «Firefighter Aid Ukraine» розпочалася ще у 2017 році. 

В рамках даної співпраці колеги-вогнеборці з міста Едмонтон та усієї Канади передали українським рятувальникам протипожежне спорядження, бойовий одяг, пожежний інструмент, обладнання та медичне приладдя.

ГУ ДСНС України у Львівській області

Схожі матеріали