Контраст
Шрифт

"Коли ми об'єднані - ми непереможні", - Сергій Крук в інтерв'ю Суспільному

clock
19.03.2023 18:52

ДСНС є однією із складових держави, яка відповідає за стале функціонування наших територій та навчання населення, питання цивільного захисту. Тому зрозуміло, що з початком війни ми активізували деякі складові системи. Ракетні удари і загалом усе, що відбувається на війні, це - виклики і це нові методики роботи. Про це повідомив Голова ДСНС України Сергій Крук в інтерв'ю Суспільному.

"Якщо говорити про те, як ми працювали і як ми працюємо, на сьогодні, уже будучи адаптованими, - надзвичайно складно працюємо, проте особовий склад згуртувався і розуміє, що необхідно робити. Часто доводиться надавати допомогу людям, одночасно проводячи роботу по гасінню декількох осередків пожеж або десятків будинків", - додав Голова ДСНС.

Окремо Сергій Крук зауважив на досвіді, отриманому після деокупації Бородянки Київської області:
"Після того, коли військові вийшли з території населеного пункту, заїхали підрозділ Державної служби україни з надзвичайних ситуацій. Це піротехніки, підрозділи з аварійного відновлення. Підрозділи, які займалися пошуком людей".

Голова ДСНС розповів також і про досвід співпраці із волонтерами:
"Війна нас об'єднала. А коли ми об'єднані - ми непереможні. Коли виникала біда, коли вона виникає і зараз на окремих територіях, нам допомагають люди. І саме в Бородянці був створений волонтерський рух небайдужих людей, які приєдналися до розбору завалів. Відбувалася реєстрація на відповідній платформі тих, хто хоче допомагати: безкоштовно, фанатично і патріотично відносячись до своєї країни. В цей період часу ми видавали, наскільки це було можливо, і захисний одяг. Ми і координували роботу".

Сергій Крук додав, що окремі цивільні у той період виявили бажання проходити службу в Державній службі україни з надзвичайних ситуацій."Випадки, коли людина прийшла спочатку волонтером, а потім вирішила, що, можливо, ДСНС - саме те місце, де вона зараз має бути.

Ми їх заохочували і ми їх підштовхували до того, щоб вони приходили до нас на службу. Забираючи їх, ми стали сильнішими. У нас з'явилися фанатично віддані нашій професії співробітники", - підсумував Голова Служби.

Схожі матеріали