Контраст
Шрифт

Львівська область: рятувальники щодня проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів

clock
23.06.2022 19:19

Рятувальники Львівщини, аби вберегти найцінніше –життя людини. Кожного дня проводять бесіди з населенням, щодо дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті, безпеки під час відпочинку на водних об'єктах, заборони спалювання сухостою.

Так, 23 червня рятувальники Золочівського та Львівського районів спільно з представниками органів місцевої влади та працівниками Львівгаз та Львівобленерго провели профілактичні відпрацювання.

Надзвичайники обговорювали із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці отримували пам’ятні листівки, де вказувалися основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання, правила поведінки під час купання та правила поведінки під час відпочинку на природі . Селян проінформували про основні правила пожежної безпеки, а також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з вогнем.

Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпеки – запорука збереження людського життя! У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте у Службу порятунку «101».

ГУ ДСНС України у Львівській області

Схожі матеріали