Миколаївські піротехніки отримали сучасну техніку для проведення робіт з підводного розмінування

clock
19.10.2023 09:20

19 жовтня перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, передав миколаївським піротехнікам сучасну техніку для проведення робіт з підводного розмінування. Відтепер, завдяки зусиллям органів влади та міжнародних благодійників підрозділ водолазів “підсилено” металодетектором Vallon VMW1_Underwater та підводним апаратом з дистанційним керуванням (ROV/дрон).

Металодетектор призначений для виявлення мін, саморобних вибухових пристроїв і боєприпасів, що не вибухнули та може використовуватись під водою на глибині до 30 м, підводний апарат — для підводної зйомки, інспекції підводних комунікацій та споруд. 

Керівництво Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, користуючись нагодою висловило слова вдячності органам влади та Георгію Решетілову особисто за внесок у покращення матеріально-технічної бази підрозділів Миколаївського гарнізону. 

“Всі ми розуміємо, що проведення робіт під водою має свою специфіку. На сьогоднішній день групою підводного розмінування, в межах нашого регіону, обстежено майже 25 га підводної акваторії, виявлено та знищено в установленому порядку 136 одиниць боєприпасів. Дана техніка полегшить водолазам-саперам проведення відповідних робіт, тож процес розмінування підводної акваторії проходитиме швидше. Тож, щиро вдячний за надану допомогу. Впевнений, що спільними зусиллями та у тісній взаємодії ми зможемо подолати цей складний для нашої Держави час, обов'язково переможемо та повернемо безпеку і на суші, і на воді.”, - підкреслив очільник миколаївських рятувальників Микола Панасенко.

 

 

Схожі матеріали