Міністр внутрішніх справ України вручив рятувальникам державні нагороди

clock
25.05.2023 09:05

Ігор Клименко відзначив 12 надзвичайників ДСНС з Донецької, Сумської, Одеської, Житомирської, Вінницької, Харківської областей. За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові рятувальники отримали державні нагороди - ордени “За мужність” ІІІ ступеня  та медалі “За врятоване життя”.

Глава МВС України подякував кожному представнику поліції, нацгвардії, ДСНС, прикордоннику за службу, яка з кожним днем наближає перемогу України.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що саме бійці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції України спільно з іншими військовими виконують завдання у зоні бойових дій та проводять стабілізаційні заходи на деокупованих територіях України. А працівники ДСНС одними з перших виїжджають на пожежі, спричинені ракетними ударами рф.

«У нас є великий колектив, яким ми пишаємося. Кожен боєць, кожен генерал і кожен офіцер є учасником великого подвигу українського народу. Те, як кожен громадянин України ставиться до вас, демонструє неймовірний рівень довіри, і це є саме ваша заслуга за щоденну віддану службу», – заявив Ігор Клименко.

Схожі матеріали