Контраст
Шрифт

На базі Маріупольського державного університету проведено об’єктове тренування з питань цивільного захисту

clock
16.02.2022 16:41

15 лютого на базі Маріупольського державного університету було проведено спеціальне об’єктове тренування керівного складу та фахівців навчального закладу з питань цивільного захисту. 

Тема тренування була вибрана з урахуванням сьогодення, а саме: «Дії керівного складу та формувань цивільного захисту суб’єкта господарювання під час особливого періоду та загрози артилерійського обстрілу прилеглої території та самої будівлі навчального закладу».

На першому етапі було проведено засідання комісії з надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення з проведення збору персоналу та відповідальних осіб з питань цивільного захисту навчального закладу за встановленими сигналами, а саме: «Увага всім! Загроза артилерійського обстрілу». 

На другому етапі об’єктового тренування психологи Головного управління докладно розповіли про основні правила поведінки у разі виникнення панічного стану та що робити коли дії натовпу стають небезпечними. Також ознайомили присутніх з базовими методами саморегуляції та психологічної підтримки населення під час надзвичайних ситуацій.

Піротехніки Головного управління розповіли присутнім про небезпеки, які можуть виникати під час особливого періоду та в мирний час, а також нагадали правила поведінки у разі виявлення підозрілого предмету. 

Представники Навчально методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області нагадали присутнім правила поведінки у разі військових дій. Слухачі досить уважно та з великою відповідальністю сприйняли надану інформацію. Детальні інструкції про порядок дій на випадок, якщо ви опинилися у зоні обстрілів з застосуванням стрілецької зброї, артобстрілів, у тому числі з застосуванням систем залпового вогню, можливо комусь збережуть найцінніше – життя.

Також було розгорнуто намет Навчально-консультативного пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області для своєчасного інформування населення та працівників вишу з питань забезпечення життєдіяльності у різних режимах функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту під час виникнення надзвичайної ситуації військового характеру на суб’єкті господарювання та в цілому у м. Маріуполі. 

Під час заходу всім присутнім було надано наочні матеріали. 

На третьому етапі об’єктового тренування було проведено практичне відпрацювання навчального елементу з екстреної евакуації робітників учбового закладу у безпечну зону - найпростіше укриття, яке знаходиться безпосередньо під будівлею головного корпусу Маріупольського державного університету.

 ГУ ДСНС України у Донецькій області

Схожі матеріали