Контраст
Шрифт

На Кіровоградщині рятувальники провели роз’яснювальну роботу у селі, де під час пожежі загинула уся родина

clock
22.03.2023 19:38

Як правило, причиною виникнення надзвичайних подій, травмування і загибелі людей є недотримання ними елементарних правил безпеки: правил експлуатації пічного опалення, генераторів і альтернативних джерел генерації енергії та тепла, використання для обігріву помешкань саморобних або несправних електрообігрівачів, перевантаження електромережі, паління у ліжку.

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, працівники ГУ ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів систематично проводять просвітницьку роботу, у процесі якої наголошують громадянам на необхідності суворого дотримання правил безпечної життєдіяльності.

22 березня співробітники Головного управління ДСНС в області разом із новомиргородськими рятувальниками провели профілактичне відпрацювання житлового сектору села Капітанівка Новоукраїнського району, де під час пожежі у житловому будинку загинула сім’я із п’яти осіб. 

Фахівці Служби порятунку нагадали правила пожежної безпеки, розповіли, як убезпечити своє житло і майно від знищення вогнем. Особливо рекомендували систематично ревізувати електромережу, не користуватись несправними електричними й газовими приладами, дотримуватись правил експлуатації пічного опалення. А ще пильнувати дітей, дбати про їх безпеку, навчати правил безпеки. У ході роз’яснювальної роботи громадянам роздали листівки із застереженнями й газету “Палаючі новини”, у якій також багато корисної інформації, як запобігти лихові.  

Також надзвичайники закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і бути обережними при виявленні боєприпасів: не чіпати, попередити інших про небезпеку та зателефонувати до Служби порятунку за номером “101” чи до поліції - “102”.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Схожі матеріали