Контраст
Шрифт

На Кіровоградщині рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпеки у повсякденному житті

clock
16.02.2022 16:46

Взимку, як правило, переважають пожежі, які стались через порушення безпечної експлуатації систем опалення, печей та електрообігрівачів. Ще однією поширеною причиню, яка часто призводить до пожеж, є паління у ліжку, у нетверезому стані. Тож працівники Служби порятунку області продовжують проводити серед населення роз’яснювальну роботу стосовно необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки. Одним зі способів навчання людей безпечної життєдіяльності є проведення профілактичних відпрацювань житлового сектору населених пунктів області.

16 лютого просвітницьку роботу щодо пожежної безпеки провели фахівці Кропивницького управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області у селах Первозванівської та Соколівської територіальних громад. Спільно із працівниками соціального обслуговування та поліцейськими офіцерами громад рятувальники побували у домоволодіннях, у першу чергу, непрацюючих селян, зокрема, самотніх, літніх людей, інвалідів, та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. А також поспілкувались з перехожими на вулицях. Під час профілактичного відпрацювання громадянам нагадали правила безпечного поводження з побутовим газом, струмом, основні вимоги до влаштування печей, груб, камінів, користування електричними побутовими приладами та вручили застерігаючі листівки.

Крім того, організатори нагадали жителям сіл правила безпеки при виявленні боєприпасів часів минулих війн і сучасних вибухонебезпечних предметів, а також деякі положення цивільного захисту.

ГУ ДСНС у Кіровоградській області 

Схожі матеріали