Контраст
Шрифт

На межі Донеччини та Харківщини встановили прапор України

clock
21.09.2022 10:47

20 вересня керівництво Донецької ОВА на чолі із Павлом Кириленком, разом із Першим заступником міністра внутрішніх справ України Євнгенієм Єніним, Головою ДСНС України Сергієм Круком та керівниками силових структур відвідали населені пункти Донеччини, де на межі Харківської та Донецької областей було встановлено прапор України.

Це стало можливим завдяки звільненню ділянки траси Кuїв-Хapкiв-Дoвжaнcькuй Збройними силами України, які у важкому бої змусили російських окупантів звідти відступити. 

Відтак на звільнених від ворога територіях розпочинається робота з розмінування місцевості, критичної інфраструктури, житлових будинків та доріг, а також організовується правопорядок для забезпечення безпечної роботи фахівців, залучених до відновлення життєзабезпечення населених пунктів.

Для того, аби оцінити масштаби робіт з розмінування керівництво Донецької ОВА та МВС здійснили виїзд до Бахмута, Краматорська, Покровська, Слов’янська та Костянтинівки, де також зустрілися із особовим складом, який в умовах війни самовіддано виконував службові обов’язки. 

Голова ДСНС Сергій Крук зауважив, що окупанти постійно ведуть обстріли, руйнуючи при цьому пожежні частини та знищуючи пожежно-рятувальну техніку. І навіть за таких умов особовий склад Служби порятунку залишаються вірними присязі та допомагають мешканцям постраждалих населених пунктів.

Цього дня відвагу рятувальників Сходу відзначили державними та відомчими нагородами.

Схожі матеріали