Контраст
Шрифт

На Вінниччині рятувальники провели превентивну роботу з населенням

clock
09.06.2023 15:53

Інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням є одним із найдієвіших заходів щодо недопущення пожеж та нещасних випадків у домівках громадян.

Саме тому, надзвичайники Вінниччини не припиняють свою превентивну роботу в напрямку запобігання. Так, 9 червня рятувальники провели профілактичні відпрацювання одразу у декількох населених пунктах області, а саме: в селах Хижинці, Сокиринці Лука-Мелешківської територіальної громади Вінницького району, а також в селі Чемериси-Барські Барської територіальної громади та місті Шаргород Жмеринського району.

Під час подвірних обходів фахівці ДСНС звернули особливу увагу господарів домоволодінь на дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Наголосили на забороні спалювання сухих рослинних залишків та алгоритмі дій при виявленні невідомих предметів. А ще, фахівці Служби порятунку закликали людей суворо дотримуватися елементарних правил безпеки на воді та з усією відповідальністю ставитися до власної безпеки й безпеки близьких та не бути байдужим до навколишніх.

Цього ж дня рятувальники організували зустріч місцевій малечі з командою руху ДЮРП «Екстремали» Хижинецького ліцею, під час якої, майбутні рятувальники детальніше розказали про непросту, але таку важливу професію ДСНС-ника, піротехніка, водолаза та кінолога. Бійці Служби не лише розповіли про особливості своєї роботи, а ще й продемонстрували присутнім сучасне обладнання та спорядження, яке ними використовується в повсякденній діяльності під час виконання завдань за призначенням.

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Схожі матеріали