Контраст
Шрифт

На Вінниччині рятувальники проводять інтерактивні уроки безпеки зі школярами

clock
10.02.2022 13:48

9 лютого, заручившись підтримкою представників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також обласним товариством Червоного Хреста, рятувальники Вінниці розпочали цикл інтерактивних уроків для школярів. Через карантинні обмеження, захід довелося проводити на одній з онлайн платформ. Та попри це, виявилося чимало охочих дізнатися найважливіші правила безпеки життєдіяльності. Першопроходцями у країну знань безпечного життя, стали старшокласники Вінницького гуманітарного ліцею №1. Аби охопити найбільшу аудиторію школярів, з дозволу адміністрації навчального закладу надзвичайники «втрутилися» в навчальний процес одразу всієї паралелі 10-11 класів.

Під час заходу дітям довели основний алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації, основні етапи надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття бригади екстреної медичної допомоги, а також звернули увагу молоді на місця, де громадяни часто виявляють небезпечні предмети часів минулих війн.

Також, фахівці Служби порятунку розповіли дітям про завдання, які доводиться виконувати під час несення служби та на які зазвичай виклики залучаються підрозділи ДСНС.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Схожі матеріали