Контраст
Шрифт

На Херсонщині відбулася робоча нарада щодо розмінування деокупованих територій та відновлення життєзабезпечення населених пунктів області

clock
02.02.2023 15:59

Після деокупації першочергове завдання для Держави - якнайшвидше відновити життєзабезпечення населених пунктів, постраждалих від наслідків війни. Особливо це стосується енергетики, коли важливо повернути людям світло, воду, тепло. Для цього необхідна тісна і чітка взаємодія  між усіма структурами під координацією тимчасово виконуючого обов'язки Голови Херсонської ОВА. На цьому наголосив очільник ДСНС України Сергій Крук під час наради за участі першого заступника міністра енергетики України Юрія Власенка, керівництва Херсонської області, територіального підрозділу Служби порятунку та представників обленерго.

Учасники наради відмітили внесок піротехнічних розрахунків ДСНС України, які щодня залучаються до розмінування, зокрема, ліній електропередач.

Так, тимчасово виконуючий обов’язки Голови Херсонської ОВА Вадим Гулько зазначив, що на сьогоднішній день на території області ДСНС є однією найбільш ефективних і найбільш дієздатних служб з усіх, які функціонують.

"В межах робочої групи, яка була нещодавно створена під егідою Міненерго, в рамках опрацювання питання захисту об’єктів критичної інфраструктури окремо хочу подякувати структурі ДСНС за надані придані сили, які зараз функціонують у Херсонській області. Це надзвичайно важлива робота, яку ми почали робити. Це об’ємна робота і те, що зараз роблять ваші піротехнічні підрозділи - суттєвий вплив на стабільність тої системи життєзабезпечення, яку вже вдалося відновити".

Те, що питання у кількості бригад ДСНС і засобів, на основі яких працюють ці бригади, є достатнім, підтвердив і перший заступник міністра енергетики України Юрій Власенко.

Сергій Крук додав: "В нас є всі можливості, щоб надати всю необхідну допомогу як військовій адміністрації, так і представникам всіх структур служб цивільного захисту, які координує Херсонська ОВА. Керівник військової адміністрації має забезпечити і має право давати доручення всім. ДСНС наразі допомагає напрацювати цей процес".

Голова ДСНС закликав налагодити взаємодію та спілкування,  посилити координацію: "Щоб штаб працював, необхідно вирішувати внутрішні питання на місці", - підсумував Сергій Крук.

Схожі матеріали