Контраст
Шрифт

Одеська область: ДСНС продовжує міжнародну співпрацю з сусідніми країнами

clock
15.08.2022 17:48

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни з різних країн роблять все, щоб забезпечити населення України усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Головне управління ДСНС України в Одеській області вже втретє отримало конвой гуманітарної допомоги орієнтовною вартістю понад 300 тис. євро від друзів з Німеччини, а саме: шість пожежних автомобілів, комп'ютерне обладнання, різного протипожежного та рятувального обладнання та матеріали необхідні для організації ефективної роботи рятувальників. Дана допомога надана для покращення матеріального- технічного стану підрозділів Головного управління, зокрема для подолання наслідків атак збройних сил російської федерації на території Одеської області.

Передача гуманітарної допомоги відбувалась на території пожежної частини № 4 Воєводської Комендатури Державної пожежної служби в місті Краків, Республіка Польща. Доправили колону з Федеративної Республіки Німеччини 24 волонтери на чолі з Lars Bogdanski. За збігом обставин за процесом передачі вантажу від німецьких друзів для українських рятувальників спостерігали наші друзі з Канади - Kevin Royal та Віталій Мілєнтьєв з місії Firefigter Aid for Ukraine, які також дуже багато надають допомоги підрозділам ДСНС України.

Щиро дякуємо великому колу всіх причетних до цієї грандіозної для нас події, зокрема – організатору Lars Bogdanski, Державній пожежній асоціації Rheinland-Pfalz, Stefan Muller, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, донорам, волонтерам-водіям, які провели в дорозі понад 20 годин, щоб доправити гуманітарну допомогу з Німеччини до Польщі

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця. Разом до перемоги!

ГУ ДСНС України в Одеській області

Схожі матеріали