Контраст
Шрифт

Підписано спільну заяву про наміри між ДСНС і французьким виробником пожежної техніки DESAUTEL

clock
08.02.2022 15:46

8 лютого у Маріїнському палаці у Києві, в рамках зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Французької Республіки Еммануеля Макрона відбулось підписання спільної заяви про наміри між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та французькою компанією-виробником пожежної техніки  DESAUTEL. 

Від української сторони документ, яким підкреслюються непохитні наміри сторін про подальшу плідну співпрацю для посилення потенціалу Служби порятунку до дій за призначенням, підписав тимчасово виконуючий обов’язки Голови ДСНС Сергій Крук. 

Так, реалізація спільного проєкту з компанією DESAUTEL дасть можливість поставити 370 од пожежної висотної техніки для потреб ДСНС.

Цей крок вперед, своєю чергою, призведе до суттєвого підвищення пожежно-рятувальних спроможностей рятувальників та значно зміцнить матеріально-технічну базу ДСНС.

Найближчим часом відбудеться ряд зустрічей із французькою стороною для узгодження контракту.

Нагадаємо, минулого року було також підписано Рамковий Договір між Урядом Французької Республіки та Урядом України щодо офіційної підтримки посилення захисту населення, територій та навколишнього природного середовища України від надзвичайних ситуацій. 

Схожі матеріали