Контраст
Шрифт

Полтавська область: рятувальники та працівники місцевої пожежної команди провели спільні об’єктові тренування

clock
10.02.2022 16:58

Рятувальники ДСНС регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Так, 9 лютого надзвичайники разом з працівниками місцевої пожежної команди с. Вільхуватка провели спеціальні тренування на території Чутівської центральної лікарні, Чутівського центру первинної медико-санітарної допомоги та місцевого управління експлуатації газорозподільної системи.

Під час навчань було відпрацьовано злагодженість дій з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій та проведено оперативно-тактичне вивчення об’єктів. Також, рятувальники провели з працівниками додаткові протипожежні інструктажі та на практиці навчали гасити умовні пожежі вогнегасниками. 

Такі заходи проводяться з метою тренування особового складу щодо проведення розвідки, оцінки обстановки, перевірки роботи пожежних гідрантів та інших вододжерел, які знаходяться поблизу будівель, прийнятті рішення та ведення бойових дій, визначення необхідної кількості сил та засобів, організації робіт по проведенню бойових дій підрозділів, чітким та злагодженим діям особового складу при проведенні бойового розгортання, евакуації людей, гасінні пожежі та дотримання правил безпеки праці.

ГУ ДСНС України у Полтавській області 

 

Схожі матеріали