Контраст
Шрифт

Представник ДСНС взяв участь в організаційному семінарі НАТО з підготовки Групи консультативної підтримки стійкості в Україні (RAST)

clock
16.02.2022 12:45

Представник ДСНС, заступник директора Департаменту — начальник управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Олександр Лещенко, у складі української делегації взяв участь в організаційному семінарі з підготовки Групи консультативної підтримки стійкості в Україні (RAST), який відбувся 14-15 лютого в штаб-квартирі НАТО, м. Брюссель, Бельгія.

Зазначена Група створена на виконання домовленостей, досягнутих в ході візиту до штаб-квартири НАТО Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Метою Групи є надання допомоги Україні у розбудові національної системи стійкості, підвищення можливості протидіяти гібридним загрозам, а також надання оцінки та рекомендацій щодо підключення України до Європейської мережі операторів системи передачі електроенергії (ENTSO-Е).

Крім того, одним із напрямів взаємодії Групи з українськими партнерами буде вироблення синергії між нормативно-правовими документами щодо захисту критичної інфраструктури та системи стійкості.

 

 

 

Схожі матеріали