Контраст
Шрифт

Президент України вручив державні нагороди рятувальникам

clock
21.03.2023 17:41

21 березня  Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті захисників України, які загинули під час оборони та звільнення від російських окупантів села Мощун на Київщині.

Також Президент вручив державні нагороди військовослужбовцям та представникам підрозділів, що сьогодні ведуть боротьбу з ворогом. Серед яких і рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня нагороджено Романа Радавчука - полковника служби цивільного захисту.  Медаллю “Захиснику Вітчизни” нагороджено Олександра Пенчака - підполковника служби цивільного захисту.

«Всі ми й далі боремося пліч-о-пліч. Заради спільної мети. І всі ми обов’язково звільнимо нашу державу, звільнимо нашу Україну до останнього міста, до останнього села, останньої хати, останнього метра нашої землі й вигнання з неї останнього ворожого солдата, що стане першим днем миру й нашої перемоги. Дякую всім, хто її творить, дякую кожному й кожній, хто її наближає. Усім тим, хто зараз тут, і всім тим, хто зараз на фронті, хто живий і хто назавжди в нашій пам’яті», – сказав Володимир Зеленський.

Схожі матеріали