Контраст
Шрифт

Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням

clock
24.06.2022 10:18

Щодня в Україні рятувальники проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у тактико-спеціальних навчаннях, тренуваннях та практичних заняттях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Приміром, рятувальниками столиці було проведено спеціальні навчання на території одного із медичних закладів Києва. Вогнеборці продемонстрували оперативність роботи пожежно-рятувального підрозділу під час гасіння умовної пожежі та відпрацювали порятунок умовного потерпілого за допомогою автодрабини, а також спуску потерпілої по незадимлюваній сходовій клітині. 

Після проведення навчань рятувальники нагадали персоналу основні вимоги правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті. Особливо звернули увагу на чіткий алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території об’єкта, ще раз обговорили особливості правильної і швидкої евакуації. 

А в Чернігівській області рятувальники проводять спеціальні заняття на об’єктах критичної інфраструктури.

Зокрема, спільно з аварійною службою АТ "Чернігівгаз" було відпрацьовано ліквідацію умовного аварійного витоку газу на підвідному газопроводі та гасіння умовної пожежі на території автомобільної газонаповнювальної компресорної станції.

По  завершенню рятувальники обговорили з керівництвом об`єкту основні питання організації та порядку дій персоналу, а також взаємодії під час екстрених ситуацій.

Водночас, днями, на базі тренувального полігону ДСНС Рівненщини проведено навчально-тренувальний збір з керівниками медичних підрозділів системи ДСНС України  щодо організації розгортання та функціонування мобільного госпіталю Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України та надання невідкладної допомоги.

ФОТОАЛЬБОМ

Схожі матеріали