Контраст
Шрифт

Рятувальники Запорізького гарнізону отримали державні нагороди від Президента України

clock
27.03.2023 17:19

Під час робочого візиту до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський вручив ордени та медалі працівникам органів державної влади,  у тому числі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Так, медаллю “За бездоганну службу” 3 ступеня нагороджено старшого прапорщика служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергія Макарова. Він брав участь в ліквідації наслідків ракетного удару по 9-поверхівці у м. Запоріжжя 22 березня цього року. 

Орденом “За мужність” 3 ступеня нагороджено підполковника служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгена Сарапія, який залучався до евакуації цивільного населення з бомбосховищ металургійного комбінату «Азовсталь» та м. Бердянськ. Брав участь у розборі завалів після ракетного удару по житлових будинках в м. Запоріжжя.

«Дякую вам за захист нашої держави, всіх нас. За захист наших домівок, територіальної цілісності й життя в Україні. Бажаю вам міцного здоров'я. Бажаю великої перемоги, і вона обов'язково буде», – сказав Володимир Зеленський.

Схожі матеріали