Контраст
Шрифт

«Сила в єдності»: воєводський Комендант Державної пожежної служби Підкарпатського воєводства Республіки Польща отримав відомчу заохочувальну відзнаку МВС України

clock
24.11.2022 11:14

У рамках візиту до Польщі Голова ДСНС Сергій Крук передав Анджею Бабєцу, генерал-майору Державної пожежної служби Республіки Польща, відзнаку Міністерства внутрішніх справ України. Таким чином керівництво МВС та ДСНС засвідчило свою вдячність за плідну співпрацю та вагомий особистий польського колеги у надання допомоги підрозділам Оперативно-рятувальної служби цивільного захист у важкий для нашої країни час.

Від початку повномасштабної російської агресії на території України  Державна пожежна служба Підкарпатського воєводства Республіки Польща під керівництвом Анджея Бабєца допомагає українським рятувальникам, організовує перевезення громадян України, які шукають безпечного прихистку не тільки в країні, а й за її межами.

Так, завдяки цій щоденній роботі для ДСНС України було передано велику кількість спорядження, організовано чергування представників Державної пожежної служби Підкарпатського воєводства Республіки Польща на залізничних та автовокзалах по усій території воєводства, де надавалась інформаційна та організаційна допомога українським біженцям.

Було створено та функціонують 2 логістичні хаби у Жешові та Мніско, через які українські рятувальники вже отримали протипожежне обладнання від Польської Республіки та від інших країн.

Від початку березня цього року Державною пожежною службою Підкарпатського воєводства організовано акцію збору пожежних автомобілів, які передавали рятувальники з інших країн. Координацією цього збору займалися Головна Комендатура Державної пожежної служби Республіки Польща та Комендатура  Державної пожежної служби у Жешові.

Крім того, польськими рятувальниками здійснюється координація транспортування з прикордонних до тимчасових пунктів пропуску прийому біженців та перевезення їх до місць тимчасового перебування на території всієї Республіки Польща.

Участь у зустрічі взяла також і підкарпатська воєвода Ева Леніарт.

Загалом, на сьогодні Польща є нашим першим амбасадором, який зголосився допомагати та надавати свою абсолютну та неоціненну підтримку українцям, зокрема й на міжнародній арені.

Схожі матеріали