Контраст
Шрифт

У Чернігові рятувальники відпрацювали дії з ліквідації пожеж на об`єктах критичної інфроструктури

clock
23.06.2022 17:42

У зв'язку з військовою агресією російської федерації співробітники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проводять спеціальні заняття на об’єктах критичної інфраструктури.

Так, 23 червня під час теоретичної частини рятувальниками було вивчено систему та характеристику газорозподільної мережі м. Чернігова та області, її складові частини, структуру та територіальну підпорядкованість аварійної служби АТ "Чернігівгаз". 

Після цього, спільно з аварійною службою практично було відпрацьовано ліквідацію умовного аварійного витоку газу на підвідному газопроводі та гасіння умовної пожежі на території автомобільної газонаповнювальної компресорної станції, що по вул. Любецькій, 96 в обласному центрі.

За тактичним задумом, внаслідок розгерметизації стався вибух газоповітряної суміші з послідуючим горінням газу. Обслуговуючий персонал об'єкту до прибуття підрозділів ДСНС організовує відключення електропостачання та проводить гасіння пожежі вогнегасниками. До місця пригоди оперативно прибуває два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. Спільними діями вогнеборців та працівників аварійної служби АТ "Чернігівгаз" умовну пожежу ліквідовано. Загалом до проведення навчань від підрозділів ДСНС залучалось 14 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

По їх завершенню рятувальники обговорили з керівництвом об`єкту основні питання організації та порядку дій персоналу, а також взаємодії під час екстрених ситуацій.

Підбиваючи підсумки, заступник начальника Головного управління полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб зазначив, що підрозділи Оперативно-рятувальної служби та працівники об’єкту показали добру фахову підготовку та готовність до ліквідації подібних надзвичайних подій.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Схожі матеріали