Контраст
Шрифт

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності стартував Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

clock
22.09.2022 17:53

Сьогодні на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності розпочався Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту. У змаганнях беруть участь 22 команди із Києва, Одеси, Черкас, Дніпропетровська, Полтави, Сум, Рівного, Житомира, Закарпаття, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Чернівців, Запоріжжя, Вінниці, Волині, Київської області, Харкова, Чернігова, а також команда Національного університету цивільного захисту (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки та команда нашого Університету. 

Напередодні змагань відбулась нарада з представниками команд та головною суддівською колегією. У перший день змагань учасники здійснювали підйом по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху навчальної вежі серед жінок та підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі серед чоловіків. Після чого відбулась звітно-виборча конференція Федерації пожежно-прикладного спорту.

В режимі відео-зв'язку з привітальними словами до учасників змагань звернувся Голова ДСНС України Сергій КРУК, побажавши успіху та відмінних результатів.

Опісля офіційного відкриття Дмитро БОНДАР, Григорій РЕВА та Мирослав КОВАЛЬ нагородили найкращих спортсменів відомчими відзнаками. Ми раді вітати гостей у «колисці рятувальників». Зичимо успішних стартів. Нехай переможе найкращий!

Схожі матеріали