Контраст
Шрифт

У німецькому Ганновері завершилась Міжнародна виставка INTERSCHUTZ-2022

clock
25.06.2022 18:26

Сьогодні у німецькому Ганновері завершилась Міжнародна виставка INTERSCHUTZ-2022.

Це одна з найяскравіших подій у Європі, в рамках якої світові виробники представляють найсучасніші засоби порятунку та захисту під час пожеж, катастроф, стихійних лих тощо.

Делегація Державної служби України з надзвичайних ситуацій традиційно бере в ній участь, аби ознайомитися з новинками на ринку засобів пожежогасіння та безпеки.

Для українських рятувальників участь у подібному заході особливо актуальна з огляду на російську агресію та на втрати технічних засобів, які понесла ДСНС за чотири місяці повномасштабної війни.

Ситуацію, в якій опинилися українські рятувальники, чудово розуміють їхні європейські колеги. А тому до України на виставці була прикута особлива увага. Також - в рамках Interschutz-2022 - була організована потужна підтримка надзвичайників України, передусім – фінансова.
Зокрема, організаторами виставки - за рахунок придбаних квитків - було зібрано кошти для підтримки підрозділів ДСНС. Представникам української делегації було вручено символічний чек на 100 000 €. За ці кошти Служба зможе придбати сучасне пожежне спорядження, так необхідне сьогодні.

Бранденбурзька спілка пожежних команд також організовує збір техніки та обладнання для підрозділів ДСНС. Наші колеги зі Спілки допомагають українським вогнеборцям буквально з перших днів вторгнення росії.

Президент Федерального агентства з технічної допомоги (THW) Герд Фрідзам та Президент Федерального управління цивільного захисту та допомоги при катастрофах (ВВК) Ральф Тіслер під час зустрічі з українською делегацію запевнили в подальшій підтримці та продовженні спільних з ДСНС проектів.

Ну, і не можемо обійти увагою потужний виступ української збірної рятувальників на змаганнях FireFit European Championships @INTERSCHUTZ Hannover що проходили паралельно з виставкою у Ганновері.

Повний комплект нагород потрапив до скарбнички нашої команди, тим самим довівши, що українські рятувальники – одні з найсильніших у Європі!

Ми вдячні європейській пожежній спільноті за міцне та надійне плече підтримки!
З вашою допомогою ми здолаємо ворога та відбудуємо нашу прекрасну Україну.

Зазначимо, що поїздка на виставку відбулася за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

 

Схожі матеріали