У Варшаві завершився ультрамарафон вдячності "Україна-Польща разом!"

clock
24.08.2022 11:53

14 днів і більш ніж 800 км подолано! Володимир Сковородка 11 серпня стартував у Києві аби за 14 днів пробігти нелегкий шлях зі столиці до Варшави, і було заради чого! Головна ціль цього виклику - зібрати 2 000 000 грн. на обладнання для рятувальників та подякувати польському народу за підтримку України у час війни. До того ж це - рекорд, що увійде до «Національного реєстру рекордів України 2022».

Нарешті сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України Володимир фінішував у столиці Польщі - Варшаві. Його палко зустріли щирими емоціями та підтримкою. Найважче вже позаду, і тепер можна лише привітати нашого марафонця з успішним подоланням маршруту.

Володимир Сковородка, кинув виклик не лише власним силам. Це прагнення подякувати та виявити повагу нашим сусідам з Польщі, які з самого початку війни всіляко підтримують українців та допомагають.

Крім того, благодійний марафон мав на меті зібрати 2 000 000 на спеціальне обладнання для рятувальників, і кожен охочий мав змогу задонатити кошти на сайті ultramarathonforall.org

Всю дистанцію Володимира з колегами радо зустрічали. Хтось приєднувався та біг поруч, хтось зустрічав біля дороги. Подібна підтримка лише надихала нашого спортсмена, додаючи більше сил! Разом з ним з Києва вирушили колеги, які також подолали немалу відстань. Так, Микола Войтович пробіг більше 220 км, Буток Руслан понад 300 км, а Борков Сергій більш ніж 400 км. Це доволі потужні результати, і ми неймовірно пишаємося кожним!

Дякуємо всім за неймовірну підтримку та шалену віру в наших неймовірних рятувальників!

Схожі матеріали