Контраст
Шрифт

В ДСНС відбулася зустріч з представниками Благодійного Фонду “Разом для України”

clock
28.03.2023 16:52

Від початку повномасштабного вторгнення ворога не територію України підрозділи ДСНС постійно отримують технічну підтримку від міжнародних і вітчизняних громадських організацій та партнерів. Так, 28 березня відбулася зустріч заступника Голови ДСНС України Романа Примуша з представниками Благодійного Фонду “Разом для України”.

Учасники обговорили попередні результати співпраці та визначили подальші пріоритетні напрямки взаємодії. Зокрема, щодо надання технічного обладнання  для гуманітарного розмінування деокупованих територій України, навчання операторів безпілотних літальних апаратів та посилення інформаційної кампанії щодо мінної безпеки серед мирних жителів.

“Ми дякуємо партнерам за постійну технічну підтримку наших підрозділів, особливо у сфері розмінування. Оскільки нині очищення території від боєприпасів є одним із пріоритетних напрямків діяльності для ДСНС. І використання сучасного обладнання та технологій значно пришвидшить цей процес і гарантуватиме безпеку наших фахівців під час роботи”, - зазначив заступник Голови ДСНС Роман Примуш.

Довідково 

Нещодавно благодійним Фондом “Разом для України” надано для потреб ДСНС 109 безпілотних літальних апаратів, які найближчим часом будуть передані до підрозділів Служби і використовуватимуться, в першу чергу, для потреб піротехнічних розрахунків ДСНС. 

Це стало можливим в рамках реалізації Плану спільних дій відповідно до Меморандуму про співпрацю між ДСНС та Фондом, підписаним у листопаді 2022 року.

Схожі матеріали