Контраст
Шрифт

В Естонії завершено навчання здобувачів вищої освіти ЛДУБЖД

clock
23.01.2024 13:31

У рамках програми ERASMUS+ в Estonian Academy of Security Sciences завершилось семестрове навчання здобувачів вищої освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спеціальностей 122 "Комп'ютерні науки" та 263 "Цивільна безпека".

Під час академічної мобільності здобувачі вищої освіти вивчали низку професійно-орієнтованих курсів та проходили різноманітні тренінги. Студенти та курсанти здобували актуальні знання та набували досвіду країн НАТО щодо організації безпечних умов життєдіяльності цивільного населення, налагодження цифрової безпеки, кібергігієни у період воєнного стану тощо.

Зокрема, здобувачі вищої освіти Університету мали змогу реалізувати навчальні проєкти в рамках дисциплін "Кіберзлочинність і соціальна інженерія на платформах соціальних мереж", "Геоінформація в цивільному захисті", "Операції з використанням БПЛА" та багато іншого. 

«Навчаючись в іншій країні, ми спробували їх систему навчання на собі, ознайомилися з предметами, що були запропоновані нам англійською мовою, дізналися про інші культури, покращили свої мовні навички та знайшли нових друзів. Але переваги Програми Erasmus+ виходять за рамки цього: вона посприяла особистому розвитку, ми стали більш незалежними та самодостатніми», - зазначив учасник програми курсант групи КН-31 Арсен Береза.

ЛДУБЖД

 

Схожі матеріали