Контраст
Шрифт

Відкрито ще два класи безпеки на Кіровоградщині

clock
12.02.2024 17:47

Відсьогодні на Кіровоградщині повноцінно функціонують вже 90 класів безпеки. Цей своєрідний ювілей у безпековому освітньому просторі стало можливим відзначити завдяки відкриттю двох класів безпеки у Петрівській громаді Олександрійського району. Урочистості з нагоди відкриття безпекових лабораторій відбулися сьогодні у філіях Ганнівського та Петрівського ліцеїв.

Цього дня у супроводі рятувальників ліцеїсти вперше переступили пороги навчальних кабінетів, де здобуватимуть знання з основ безпеки.

Під час занять школярі повторили вже відомі їм вимоги пожежної безпеки, пригадали правила безпеки у побуті, особливо в опалювальний період. Від фахівців Служби порятунку діти отримали поради та рекомендації щодо дій у разі знаходження вибухонебезпечних пристроїв та їх не менш небезпечних уламків.

Дітям нагадали про те, які небезпеки зимового періоду чатують на необачних, та надали поради, як їх уникнути. А ще закликали не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу.

На прохання слухачів надзвичайники розповіли про робочі будні Служби порятунку. А ще усі охочі із задоволенням приміряли справжні бойовки пожежних. І може саме сьогодні в когось зі школярів народилася мрія стати рятувальником!

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Схожі матеріали