"Ворог прицільно полює на рятувальників, які захищені міжнародними конвенціями, не тримають у руках зброю і працюють задля допомоги мирним громадянам", - Сергій Крук

clock
09.08.2023 08:49

Кожен із них вдома чоловік, батько, люблячий син. Вони звичайні люди, зі своїми мріями, планами, сподіваннями. Але мають одну унікальну силу – сміливість рятувати життя. Коли вони одягають бойовий одяг – це вже не просто звичайні люди. Їх називають “титани”, “герої без зброї”, “надзвичайні”. А вони просто скромно говорять – “ми лише виконуємо свою роботу, адже хто, як не ми”.

Рятувальники. Сьогодні вони на своєму фронті виборюють нашу Перемогу. Робота стала у сотні разів небезпечнішою та ризикованішою. Вони одними із перших вирушають на місця ворожих ударів, розуміючи, що в будь-яку хвилину російська ракета може забрати їхнє життя.

3 серпня. Херсон. Вогнеборці працюють у Свято-Катериненському соборі, куди влучила ракета. Повторний обстріл. 4 рятувальників постраждали. 

7 серпня. С. Кругляківка Куп’янський район Харківщини. Хлопці ліквідовують пожежу у приватному секторі після обстрілу. Повторний “приліт”. Двоє рятувальників постраждали.

Вечір 7 серпня. Покровськ. російська ракета влучає у житловий будинок. Надзвичайники вже на місці, працюють і раптом повторний удар. Серед рятувальників – один загиблий та 7 постраждалих.

“Жахливий початок серпня для рятувальної родини. Бо всі тут, як одне ціле. І це ціле від початку широкомасштабного вторгнення на територію України щодня намагається знищити ворог. 78 загиблих та 280 поранених серед працівників ДСНС!

Йде прицільне полювання на людей, які захищені міжнародними конвенціями, не тримають у руках зброю і працюють задля допомоги мирним громадянам.

Рятувальники вже давно зрозуміли, що ворог – підступний, жорстокий і будь-які норми закону для нього ніщо. Але щоразу, коли лунає вибух вони одягають свій спецодяг, стають “титанами” і мчать до людей. Адже вони “сміливі рятувати життя”! Дякую за службу! , - сказав Голова ДСНС України Сергій Крук.

 

Схожі матеріали