Контраст
Шрифт

Закарпатська область: за знаннями безпеки до «Вогника» прийшли діти з центру «ЯМаріуполь»

clock
09.06.2023 18:35

Коли їх місто звільнять від окупації, вони неодмінно захочуть повернутись додому, однак ця територія ще декілька років поспіль не буде цілком безпечною. Зараз, діти і дорослі з родин, що вимушені були залишити свої домівки, мають ознайомитися з правилами поводження із вибухонебезпечними предметами, аби потім бути у безпеці.

8 червня, у «Вогнику» побувала група дітей з центру підтримки внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь». Виховна година, як і завжди була присвячена правилам безпеки, однак особливу увагу викладачка інтерактивного простору приділила темі поводження із вибухонебезпечними та підозрілими предметами. Вона відповіла на всі питання, що хвилювали дівчат та хлопців та розповіла про героїв сьогодення – рятувальників. Діти дізнались про те, що необхідно для занурення водолазам, а гірським рятувальникам під час допомоги у горах, також вона разом гасили пожежу на кухні та обстежували "заміновані території". 

Наприкінці уроку психологиня ДСНС провела з дітьми заняття та показала їм прості методи скидання напруги та засоби боротьби зі страхами та стресом в умовах надзвичайної ситуації.

Схожі матеріали