Контраст
Шрифт

Запоріжжя: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням

clock
23.06.2022 14:47

23 червня фахівці ДСНС спільно з представниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області і Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели роз’яснювальну роботу з населенням Матвіївської територіальної громади.

У ході бесіди співробітники Служби порятунку нагадали жителям алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Рятувальники наочно продемонстрували макети боєприпасів та розповіли про їх уразливу дію. Окрему увагу приділили фосфорним снарядам, чим вони небезпечні і що робити при ураженні ними. Також рятувальники нагадали про правила безпеки під час пожежонебезпечного періоду, зокрема спалювання сухої рослинності на відкритій місцевості, відвідування лісових насаджень та паркових зон. Нагадали про заборону відвідування водоймищ на території регіону. 

Співробітники навчально-методичного центру розповіли про дії населення у разі надзвичайних ситуацій різного характеру та у період воєнного стану і як діяти під час обстрілів, аби убезпечити себе та оточення. 

Волонтери ТЧХ розповіли про першу домедичну допомогу постраждалим, а саме непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легенів. Продемонстрували способи накладання джгута та давлючої пов’язки. Кожен учасник отримав пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності.  

ГУ ДСНС України у Запорізькій області