Контраст
Шрифт

Житомирська область: фахівці ДСНС нагадують основні правила пожежної безпеки у побуті

clock
09.02.2022 19:39

Рятувальники не припиняють проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, загибелі та травмування людей на них. Так, 9 лютого такий профілактичний захід фахівці ДСНС провели із жителями с. Романівка Райгороднецької територіальної громади Бердичівського району.

У ході спілкування з населенням вогнеборці наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки під час перебування у побуті. Зокрема, нагадали, що проводка повинна бути в належному і справному стані, а електричні обігрівачі потрібно використовувати лише сертифіковані.

Співробітники ДСНС акцентували увагу, що для розпалювання печей заборонено застосовувати легкозаймисті та горючі рідини. Також необхідно переконатися, що на печі не залишився одяг, дрова або інші горючі предмети та матеріали. Фахівці ДСНС зазначили, що будь-яка недбалість може призвести до великого лиха – матеріальних втрат, травмування, а то навіть і до загибелі. 

Також окрему вогнеборців привернули увагу батьків постійно проводити з дітьми профілактичні бесіди з питань дотримання правил безпеки. 

Крім того, сьогодні спілкувалися з населенням стосовно дотримання правил безпеки рятувальники Новоград-Волинського району у смт Городниця Городницької громади  та  Чуднівського району. Останні, до речі, залучили до превентивних заходів  представників ювенальної превенції та співробітників відділу цивільного захисту Чуднівської міської ради.

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Схожі матеріали