Контраст
Шрифт

Житомирська область: на пляжі в Гідропарку відпочивальникам пояснювали, як безпечно відпочивати біля водойми

clock
09.06.2023 16:04

У Житомирі рятувальники спільно з представниками Ювенальної превенції області 9 червня на місцевому пляжі в Гідропарку провели профілактичний рейд серед відпочивальників.

На Житомирщині з початку року у водоймах потонуло 16 громадян, серед яких, нажаль, одна дитина. Слід зазначити, що внаслідок недотримання заходів безпеки під час відпочинку на водоймах потонуло 6 осіб. З огляду на це, надзвичайники вживають усі можливі заходи аби не допустити трагічної статистики загибелі людей на водоймах.

В ході проведення профілактичного рейду рятувальники та ювенали провели з відпочиваючими інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо дотримання громадянами правил безпечної поведінки на воді. Зокрема, застерегли не перегріватися на сонці. А найбільш важливо: не вживати спиртні напої під час відпочинку біля водойм, адже через негативний вплив алкоголю людина втрачає відчуття небезпеки й нездатна себе контролювати.

Крім того, особливу увагу рейдова група приділила бесідам з малечею та їх батьками. Наголошували на тому, що під час організації дозвілля не слід залишати дітей без нагляду. Їх треба навчати правильно поводитись у воді.

Подібний рейд сьогодні також пройшов і в м. Андрушівка. Під час профілактичної роботи відпочивальники отримали пам’ятки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з надання допомоги потопаючим.

 

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Схожі матеріали