Контраст
Шрифт

Житомирська область: рятувальники проводять роз'яснювальну роботу серед населення

clock
22.03.2023 19:37

Кожного року після завершення зими люди поспішають навести лад на території свого домогосподарства. Прикро, але навіть незважаючи на всі заборони, прохання, штрафи та заклики, селяни й далі продовжують випалювати трав’яний настил. Досить часто це призводить до масштабних пожеж в екосистемах та загибелі тварин. 

Аби запобігти подібним загорянням, сьогодні в м. Радомишль рятувальники вийшли в піший рейд місцями з масовим перебуванням людей. Громадян закликали суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах! Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки й сірники на сухій трав’янистій підстилці. Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки! Рейдовики нагадали, що трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу, а при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.

Також фахівці ДСНС оновили видавничо-друкарською продукцією куточки безпеки в місті. Зокрема, на місцевій Автостанції. Кожному слухачу надали інформаційну листівку з правилами пожежної безпеки у побуті.     

Наразі подібні профілактичні заходи проходять по всій області. Намагаємося разом максимально убезпечити наше довкілля від стихії. Якщо ж ви помітили загоряння – негайно телефонуйте до служби порятунку за  номером 101!

 

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Схожі матеріали