Контраст
Шрифт
clock
26.03.2024 16:02
В ДСНС пройшов онлайн семінар щодо запобігання корупції
22 березня 2024 року в Державній службі України з надзвичайних ситуацій під головуванням начальника Управління власної безпеки та протидії корупції Олега МАНДЗЮКА відбувся черговий онлайн семінар для уповноважених осіб та осіб на яких покладено обов’язок з питань запобігання та виявлення корупції.
clock
23.01.2024 14:27
Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить чергове оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності
Для забезпечення дотримання принципів прозорості, доступності і доброчесності, вивчення та врахування громадської думки, запрошуємо представників громадськості та експертів долучитись до роботи Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДСНС.
clock
02.12.2022 13:53
Актуальні питання використання новітніх підходів із протидії корупції та удосконалення практики застосування антикорупційного законодавства
1 грудня 2022 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся комплекс комунікаційних заходів (круглий стіл та семінар-нарада) із питань запобігання та виявлення корупції організований Управлінням власної безпеки та протидії корупції.
clock
14.11.2022 14:32
Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності
Для забезпечення дотримання принципів прозорості, доступності і доброчесності, вивчення та врахування громадської думки, запрошуємо представників громадськості та експертів долучитись до роботи Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДСНС (далі — Робоча група).
clock
21.10.2022 14:00
У Хмельницькій області відбувся комплекс комунікативних заходів (круглий стіл, семінар-нарада та тренінг) з питань запобігання корупції
21 жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Хмельницькій області відбувся круглий стіл з питань запобігання корупції за участі представників 5-ти областей України, голови громадської організації "Жіночий антикорупційний рух" та голови Хмельницької обласної ради Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту під головуванням начальника Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Олега МАНДЗЮКА.
clock
19.10.2022 13:19
У Львівській області відбувся комплекс комунікативних заходів (круглий стіл, семінар-нарада та тренінг) з питань запобігання корупції
19 жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбувся круглий стіл з питань запобігання корупції за участі керівника Громадської організації «Варта 700» та голови Львівської обласної організації «Всеукраїнської асоціації ветеранів війни і служби цивільного захисту».
clock
13.10.2022 15:00
Удосконалення діяльності та здобутки Управління власної безпеки та протидії корупції на шляху розбудови антикорупційної концепції в системі ДСНС, а також зміцнення доброчесності та нульової толерантності до корупції
13 жовтня 2022 року в апараті ДСНС відбувся черговий комплекс комунікативних заходів (круглий стіл, семінар-нарада та тренінг) із питань запобігання та виявлення корупції з керівниками уповноважених підрозділів.
clock
07.10.2022 16:00
На базі ГУ ДСНС у Кіровоградській області відбувся виїзний захід з питань запобігання корупції у системі ДСНС України
Наразі з метою удосконалення антикорупційних механізмів у системі ДСНС України на базі територіальних підрозділів ДСНС проводяться комплексні виїзні заходи із залученням громадських структур. 
clock
05.10.2022 15:00
У Дніпрі проведено міжрегіональну семінар-нараду із питань запобігання та виявлення корупції в період воєнного стану
5-го жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області проведено міжрегіональну семінар-нараду, круглий стіл та тренінг із питань запобігання та виявлення корупції в період воєнного стану. Заходи відбулися під керівництвом начальника Управління власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Олега Мандзюка та за участі керівників уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції Головних управлінь у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Полтавській, Сумській, Харківській областях, Національного університету цивільного захисту України, а також представників громадських організацій.