Електронне повідомлення

ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧУ!

На цій сторінці Ви можете повідомити інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами ДСНС України, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля позначені символом «*» заповнюються обов’язково. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ ЗАЯВНИКАІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБУ, ЯКА ВЧИНИЛА КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ
ВІДОМОСТІ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Дата вчинення правопорушення *

Підтверджуючі матеріали


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВДЯЧНА ВАМ ЗА СПІВПРАЦЮ! НАДАНУ ВАМИ ІНФОРМАЦІЮ БУДЕ ВИКОРИСТАНО ДСНС, ЯК ДЖЕРЕЛО ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ АБО ІНШОГО РЕАГУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»