Житлова комісія

До уваги військовослужбовців, звільнених у запас (відставку), осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, державних службовців та працівників системи ДСНС України, які перебувають на квартирному обліку при апараті ДСНС

Відповідно до вимог пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984 р. № 470, підприємства, установи, організації щороку у період з 1 жовтня по 31 грудня проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

З огляду на що військовослужбовці, звільнені у запас (відставку), особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, державні службовці та працівники системи ДСНС України, які перебувають на квартирному обліку при апараті ДСНС, зобов'язані подавати до Комісії з житлових питань довідку про реєстрацію місця проживання особи, а також інші документи, що необхідні для проведення інвентаризації, у вищезазначений період.

У разі змін, що стосуються питань квартирного обліку, відповідні підтверджуючі документи разом із заявою про приєднання до матеріалів справи подаються до Комісії з житлових питань у десятиденний строк.

СПИСКИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ 

- СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ СТАНОМ НА 01.03.2021 р. (ПОЗАЧЕРГОВО) (СПИСКИ ОНОВЛЮЮТЬСЯ)

- СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ СТАНОМ НА 01.03.2021 р. (ПЕРШОЧЕРГОВО) (СПИСКИ ОНОВЛЮЮТЬСЯ)

- СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ СТАНОМ НА 01.03.2021 р. (СПИСКИ ОНОВЛЮЮТЬСЯ)

- Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР

- Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 05.02.1999 № 38 "Про затвердження Положення про порядок забезпечення житловими приміщеннями осіб рядового і начальницького складу та працівників органів і підрозділів цивільного захисту МНС України"